Szkoła Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie

Pożegnaliśmy naszego Brata Zygmunta Wiśniewskiego

Dziś, tj. 30 maja 2026 r. pożegnaliśmy naszego drogiego Brata Zygmunta Wiśniewskiego. Zygmunt był częścią naszej Wspólnoty Szkoły Ewangelizacji Najświętszego Serca Jezusowego w Bełchatowie.

Dziękujemy Panu za jego życie, obecność pośród nas, wspólnie przeżywane chwile, świadectwo wiary oraz dobro, które pozostawił w sercach wielu osób.

W tym czasie smutku jednoczymy się w modlitwie z rodziną i bliskimi Zmarłego, prosząc Boga o dar pokoju i umocnienia. Wierzymy w słowa Jezusa: „Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie” (J 11,25).

Bracie Zygmuncie, dziękujemy za wspólną drogę. Niech Dobry Ojciec przyjmie Cię do swojego Królestwa, a światłość wiekuista niechaj Ci świeci.

Scroll to Top